הנחות בהסרת שיער בלייזר לחברי מועדון חבר ומשרתי קבע

לחיילים בקבע בפרט ולחברי מועדון חבר בכלל מגיע הנחה בטיפולי הסרת שיער בלייזר במכונים הגדולים (המבצעים יכולים להשתנות מידי פעם)

תאגידים וארגונים גדולים מנצלים את הכוח האדיר שיש להם להוזלת מחירים וקבלת הנחות כמעט בכל התחומים, גם תחום הסרת שיער בלייזר לא פסח מעיני ארגונים גדולים אלה ובראשם חבר – ארגון של חיילי קבע וזרועות הביטחון.

אם אתם חברי חבר אז יש לכם הנחות בהסרת שיער בלייזר בחלק מהמכונים הגדולים, כדי לברר בשאר המכונים אם יש להם הסדר עם ארגון חבר יש למלא את הפרטים בתיבה האדומה ולשאול את נציגי המכונים שיחרו אליכם אם יש הסדר והנחות דרך מועדון חבר.

חיילים בסדיר מקבלים הנחות בהסרת שיער בלייזר אך גם חיילם בקבע בזכות מועדון חבר, לדוגמא במכונים גדולים לייזר תקבלו טיפולים ללא הגבלה עד לקבלת התוצאה הרצויה, יש לבדוק שאכן אתם מקבלים את ההנחה ויש אבדל בין המחיר שאתם – חברי מועדון חבר משלמים לבין מחירי הסרת שיער בלייזר ללא הנחה.

 

הערה:

נתונים אלה יכולים להשתנות, כיום יש רשתות שנותנות הנחות לחיילים אך הם יכולות לשנות את תנאי המבצע, בכל אופן יש לציין שאתם חיילים או משרתי קבע ולבדוק אם קיימת הנחה לסטטוס שלכם ואם לא תמיד יש הנחות כלליות שבאמצעותן ניתן להוזיל עלויות.

  • ט.ל.ח