החלקת שיער לגברים בבאר יעקוב – הנה 3 דרכים לעשות את זה

למרות שלרוב זהו טיפול שנפוץ בעיקר בקרב נשים, החלקת שיער לגברים בבאר יעקוב יכולה להיות אחד הדברים הכי טובים שתעשו בשביל עצמכם. אבל רגע, איך בעצם אפשר לעשות החלקת שיער? האם אפשר לעשות החלקת שיער בבית, וכמה עולה לעשות החלקת שיער מקצועית במספרה? במדריך הבא, נסביר על 3 דרכים לעשות החלקת שיער, את חלקן תוכלו לעשות לגמרי לבד בבית בעלות נמוכה, וחלקן כרוכות בתשלום גבוה ומתבצעות על ידי מקצוענים.

החלקת שיער לגברים באר יעקוב

האופציה השווה והיקרה – החלקת שיער לגברים בבאר יעקוב

השיטה הראשונה לעשות החלקת שיער לגברים בבאר יעקוב עליה נדבר היא גם האופציה הכי יקרה והכי יעילה – החלקת שיער מקצועית אצל ספר. יש הרבה סוגי החלקות שיער שתוכלו לבצע במספרות מקצועיות ביניהן החלקה יפנית, החלקה אורגנית, החלקה ברזילאית וגם החלקת קראטין. ההבדל בין ההחלקות השונות הוא עד כמה הן הופכות את השיער לחלק, כמה זמן הן משאירות את השיער חלק, ובאיזו רמה הן פוגעות בשיער. כמובן יש מספרות שניתן לבצע בהן גם עיצוב גבות לגברים בבאר יעקוב אם אתם מעונייים.

בסרטון הבא מאתר יוטיוב יש כמעט 37 מליון צפיות, בו תוכלו לראות החלקת שיער מדהימה לגבר, קרדיט – Jason Makki:

החלקת שיער לגברים בבאר יעקוב באמצעות מייבש שיער

אם אתם לא רוצים לשלם הרבה כסף על החלקת שיער מקצועית לגברים בבאר יעקוב או שאתם עדיין לא בטוחים אם החלקת שיער זה הדבר שנכון לכם, נסו את השיטה הבאה. לאחר חפיפה, סרקו את השיער שלכם ושחררו כמה שיותר קשרים ובמקביל, יבשו אותו באמצעות מייבש שיער. לפני השימוש במייבש שיער, כדאי להשתמש בשמנים טבעיים כמו שמן קוקוס או שמן ארגן המגנים על השיער מפני החום שמייבש השיער מפיק. אפשר כמובן לעשות את זה גם אצל מספרה, והתוצאות יצאו אפילו טוב יותר. כמובן כדאי לעשות סקר שוק ולבחור מספרה לגברים בבאר יעקוב אחרי שקיבלתם המלצות.

כמו שראיתם אנחנו אוהבים סרטונים, אז אם אתם רוצים להחליק שיער בבית הינה, הסרטון הזה בשבילכם:

החלקת שיער לגברים באזור באר יעקוב באמצעות מחליק ביתי

עכשיו הגיע הזמן לדבר על האם השיטה שבה רוב הנשים משתמשות כדי להחליק את השיער שלהן, עובדת גם עבור גברים. אם עוד לא הבנתם, אנחנו מדברים על החלקת שיער באמצעות מחליק שיער ביתי. אז האם החלקת שיער לגברים באזור באר יעקוב אצל מספרה מקצועית או שימוש במייבש שיער ומסרק הם הפתרונות היחידים עבור גברים? התשובה היא חד משמעית לא – השיער שלנו הגברים לא שונה משיערן של הנשים, ומחליק שיער עושה עבודה לא פחות טובה גם עבורנו. אם אתם רוצים פתרון שצורך חיבור לחשמל וכמה דקות השקעה, מחליק שיער יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם. ומה עם עיצוב זקן בבאר יעקוב? אם אתם צריכים אז כדאי לבחור מספרת גברים שעושה גם את זה.

עלות החלקת שיער לגברים באזור באר יעקוב

למקרה שתהיתם כמה עולה החלקת שיער גברים, הטבלה שכאן למטה כוללת עלויות של החלקת שיער לגברים בבאר יעקוב.

סוג ההחלקה טבלת טווח עלויות של החלקת שיער לגברים
תספורת רגילה לגברים 61-110 ₪
החלקה רגילה 78-124 ₪
החלקה לשיער פגום 441-672 ₪
יפנית – לשיער ארוך 658-768 ₪

ט.ל.ח – אנחנו לא מספקים שירותי החלקת שיער לגברים בבאר יעקוב. אין לראות בטבלה זו כהצעת מחיר או התחייבות להחלקת שיער במחיר כזה או אחר.