האם ניתן להסיר שיער בלייזר דרך קופת חולים?

האם ניתן להסיר שיער בלייזר דרך קופת חולים? האם ניתן לקבל הנחות דרך הקופה?

טיפולי הסרת שיער בלייזר הם טיפולים אסתטיים אך מכיוון שהם צריכים להתבצע על ידי רופא או צוות מקצועי, להתקיים במכון שעובד תחת פיקוח משרד הבריאות ולעמוד בתקניו ובתקנים של ה – FDA וה – CE הם מהווים גם הליך רפואי.

מכיוון שמדובר על הליך רפואי יש מכונים שעובדים עם קופות חולים שונות. תודות לשיתוף הפעולה מעניקות חלק מהקופות הנחות ומבצעים על טיפולי הסרת שיער בלייזר. כדי לקבל את ההנחות יש לבדוק האם הקופה עובדת עם מכונים להסרת שיער ואם כן – מיהם המכונים. כמו כן, יש צורך בסוג הביטוח המתאים שיכול להיות למשל: ביטוח משלים.

מה מציעות קופות החולים?

חלק מקופות החולים מציעות הנחות במכונים גדולים שמתמחים בהסרת שיער בלייזר. נוסף על כך, בחלק מהקופות יש יחידות עצמאיות שמתמחות בטיפולים אסתטיים ורשת מרפאות שכוללות סניפים בערים שונות בארץ. ביצוע טיפול הסרת שיער דרך קופת חולים יכול להעניק למטופל הנחה של 50% בממוצע ומדובר על חיסכון משמעותי.

אם אתם מעוניינים לבצע טיפול הסרת שיער בלייזר מומלץ עבורכם לפנות אל חברים, מכרים וקרובי משפחה, לפנות אל המכונים המוכרים עליהם קיבלתם המלצות ולבדוק האם הם משתפים פעולה עם קופת החולים שלכם. כדאי מאוד לבדוק מהם מחירי השוק ללא ההשתתפות של הקופה – בצורה זו תוכלו לדעת האם ההנחה משתלמת. בחלק מהמקרים ניתן לקבל מחירים משתלמים יותר ללא ההשתתפות של קופת החולים.

קיבלתם הנחה? מצוין! הקפידו לשים לב גם לנושאים אחרים

לצד האפשרות לקבל הנחות ומבצעים ולהוזיל את מחיר הטיפולים בצורה ניכרת – כך שתוכלו להגיע לחיסכון של אלפי שקלים חשוב לבדוק את המכון בקפדנות ולא להסתפק רק בהנחות. טיפולי הסרת שיער בלייזר דורשים השקעה כספית משמעותית גם ללא ההנחה ומעבר להשקעה הכספית צריך לפנות להם זמן, משאבים נפשיים (לא תמיד קל לעבור את הטיפול משום שהוא מלווה בחוסר נעימות), חשוב ללמוד על הנושא, לבצע אבחון מסודר וכמובן – להתמיד שכן לא מדובר על טיפול חד פעמי שמתבצע ביום.

אם אתם מתכננים לבצע טיפול הסרת שיער בלייזר חשוב שתקפידו להיפגש עם המטפל, לוודא שהוא רופא או חלק מצוות מקצועי, לקבל מידע על המכשור ולוודא שהוא חדיש, לבדוק האם המכון מחזיק בכל האישורים הדרושים ועובד תחת פיקוח משרד הבריאות, לבחור במכון שנמצא בקרבת ביתכם ולבדוק שבמידת הצורך יש לכם אל מי לפנות.

שיהיה לכם בהצלחה!

 

הבהרה:

אתר זה אינו קשור למכוני הסרת שיער בלייזר או לקופות החולים, הנתונים יכולים להשתנות כמו כן שיתופי הפעולה.