הסרת שיער בלייזר בבת ים, שעווה, אפילציה, IPL, SHR ואינפרא אדום – סיקור

במידה ואתם מתגוררים באזור בת ים  ומחפשים אחר קליניקה להסרת שיער בבת ים, קיימת חשיבות עליונה לבחירת הקליניקה הטובה ביותר לטובת הצלחת ההליך וכן לבחירת השיטה המתאימה ביותר. הסרת שיער באמצעות שעווה בקליניקה מקצועית תאפשר לראות תוצאות טובות בהשוואה להסרת שיער המבוצעת בבית ללא כל פיקוח מטעם צוות הבקיא בתחום.

להיות חופשיים משיער מיותר
להיות חופשיים משיער מיותר

הסרת שיער בבת ים

הסרת שיער בבת ים מתבצעת באמצעות שיטות שונות ומגוונות כאשר יש להתאים את השיטה בהתאם לגוון העור, גיל המטופל ומאפיינים נוספים אשר יסייעו להצלחת הטיפול.

בשנים האחרונות ניתן למצוא לא מעט טיפולי הסרת שיער המתבצעים באמצעות שימוש בגלי אור וקרני לייזר אשר נספגים בשיערה ומחממים אותה בלי לפגוע בעור.  בניסיון להסביר כיצד עובדת השיטה, דמיינו לעצמכם הליכה על אספלט חם ללא נעליים,  במידה ותעשו זאת, יש להניח כי תבחרו ללכת על החלק הבהיר, זאת בשל העובדה כי החלק הכהה סופג מקרני השמש ולכן תרגישו חום.  כך גם בטכניקת הסרת שיער באמצעות גלי חום – האור נספג סביב השיער הכהה בשל מילנין – מולקולה המשפיעה על צבע השיער.

מה כוללים טיפולי אינפרא אדום להסרת שיער   

טיפולי אינפרא אדום להסרת שיער כוללים בין היתר מספר טיפולים נדרש להשגת התוצאה הרצויה.   באשר לכמות הטיפולים הרצויה, טיפולי הסרת שיער בבת ים  באמצעות  טכניקת אינפרא אדום אינם כוללים טיפול בודד אלא מדובר בסדרת טיפולים הנעים בין 7-12 לקבלת התוצאה הרצויה כאשר נציין כי מידת הכאב נסבלת, זאת בשל העובדה כי במהלך הטיפולים מורחים ג'ל מיוחד המסייע באלחוש האזור ומפחית את הכאב.

הסרת שיער קניון בת ים

הסרת שיער בקניון בת ים מתאפשרת לכלל הציבור  בין אם מדובר בגברים ובין אם מדובר בנשים  על מנת להיות מוכנים לקיץ הקרוב. בקניון ניתן למצוא מרכזי יופי המציעים מגוון שיטות להסרת שיער, כאשר אחת השיטות היא באמצעות  שיטה ייחודית בשם .ipl

הסרת שיער באמצעות  ipl  מבוצעת באמצעות מכשיר ייחודי בו יש ראש לקירור לבטיחות מה שמעניק תוצאה רצויה בשל השימוש בטכנולוגיה המתקדמת במטרה לקבל את התוצאה הטובה ביותר.  נדגיש כי ניתן לקבל את הטיפול המתאים בהתאם לאזור המבוקש לאחר גילוח האזור, כאשר המכשיר מתאים לכל סוגי העור וכן לכל סוגי השיער, זאת מלבד שיער שיבה.

מי קהל היעד של טיפולי הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר בבת ים  נחשבת לאחת השיטות המקובלות ביותר להסרת שיער. נדגיש כי לא כולם יכולים ליהנות מהשיטה ולכן טרם ההגעה לקליניקה יש לדעת כי הטכנולוגיה מבוססת על הבדלים בין הצבעים בין השיערה לעור ולכן לא אצל כולם הטיפול יהיה יעיל. כך לדוגמא אצל אנשים בעלי שיער לבן או ג'ינג'י, הטיפול יהיה פחות אפקטיבי ויהיה עליהם לבחון שיטות טיפול נוספת. ואנשים בעלי גוון עור בהיר ושיער כהה יהנו מייתרונות.

בחינת הצוות המקצועי

במסגרת הסרת שיער בלייזר בעיר בת ים ובערים נוספות חשוב ביותר לבחון את היחס האישי של צוות הקליניקה. אין זה מספיק רק לבחור מקום בו נעשה שימוש בטכנולוגיה ייחודית אלא גם לבחור מקום בו הצוות מעניק יחס אישי וחם הבא לידי ביטוי בהתעניינות בקהל המטופלים ומעקב אחר הטיפולים.

הסרת שיער בשעווה אפשרות ליהנות משיער חלק במשך כל עונות השנה

לצד השיטות השונות להסרת שיער, ניתן למנות גם שיטה נוספת הסרת שיער באמצעות שעווה. אמנם קיימת אפשרות לרכוש תכשירים להסרת השיער המיותר בבית, אך ההגעה אל קליניקה מקצועית מאפשרת לצוות המקצועי לעשות שימוש בשעווה פחות כואבת והתוצאה בהתאם.

הסרת שיער בשעווה בבת ים מאפשרת ליהנות משיער חלק במשך כל עונות השנה. יתרה מזאת, קיימת אפשרות להסיר את השיער המיותר מכל החלקים בגוף וליהנות מטיפול שאינו כולל שורה של תופעות לוואי מלבד אדמומיות אשר לא תמיד מופיעה.  

הסרת שיער בשעווה לגברים – מה מתרחש בתקופת הטיפולים

כיום לא רק נשים בוחרות להסיר שיער מיותר מהגוף אלא גם גברים. אם בעבר גברים לא הגיעו לקלינקה על מנת להסיר את השיער המיותר, הרי כיום קיימת עלייה משמעותית בהגעה של גברים

במסגרת הטיפולים הכוללים הורדת שיער בשעווה ניתן להבחין בשינוי- השיער הופך דליל מטיפול לטיפול.

ביצוע סקר מקיף יסייע לכם בבחירת הקליניקה המתאימה ביותר

בעיר בת ים  ניתן למצוא כיום מגוון רחב של קלינקות להסרת שיער. מכאן, קיימת חשיבות רבה לבצע סקר מקיף על מנת לבחור את הקליניקה המתאימה ביותר. על מנת לבחור את הקליניקה הטובה ביותר ניתן לשוחח עם הצוות המקצועי וכן לשוחח עם מטופלים מרוצים.