אפילציה הסרת שיער באוזניים – האם זה הפתרון היעיל?

בעזרת אפילציה ניתן לבצע הסרת שיער באוזניים – האם זה הפתרון הטוב ביותר ומהם האלטרנטיבות?

יש לציין שמאמר זה מתייחס לניסיון האישי של כותב המאמר עם הסרת שיער באמצעות אפילציה וניתן מתוך חוות דעת אישית בלבד.

לפני כמה שנים בצעתי הסרת שיער בגבות באמצעות אפילציה, מניסיוני באותה תקופה הטיפולים היו כואבים מאוד ובוצעו אצל קוסמטיקאית אשר השתמשה במחט חשמלית סטרילית לטובת הטיפולים, לאחר מספר ל כ 7 טיפולים בני 15 דקות כל אחד הופיע צלקת באזור הגבות ולכן הפסקתי את הטיפולים, מאז ועד היום יש לי צלקת וגם נשארו לי שיערות בגבות. לאחר כמה שנים התחלתי לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר באוזניים באחת מהרשתות המובילות להסרת שיער בלייזר בישראל, אפשר להגיד שאני מרוצה מהטיפולים, השיער באוזניים נעלם כמעט לחלוטין, מידי פעם אני ממשיך בטיפולי תחזוקה.

האפשרות להסיר שיער באוזניים באמצעות אפילציה לא עברה במחשבתי הודות לניסיון הלא טוב בלשון המעטה שעברתי בטיפולי הקודמים, אך אם אתם עדיין מתעקשים להוריד את שיער האוזניים באפילציה אני ממליץ לכם ללכת לקוסמטיקאית בעלת ניסיון מוכח, הייתי מבקש המלצות מטופלים שבצעו את הטיפול באפילציה באותם מקומות שאתם רוצים לבצע.

היתרונות של אפילציה על פני שיטות אחרות להסרת שיער הוא שהשיער אמור להיעלם לצמיתות ובמיוחד אם יש לכם שיערות בודדות באוזניים שלא תרצו שיופיעו יותר במקרה זה אני חושב שאפילציה עדיפה על פני הלייזר, טיפול בודד ל 15 דקות עלה לי לפני כמה שנים כ 150 שקלים, אני מאמין שהמחירים השתנו קצת ורצוי להתעדכן ולבצע השוואת מחירים כדי לקבל מחיר טוב יותר אך היזהרו "אל תלכו" רק אחרי המחיר הזול ביותר כמו שאתם רואים אני שילמתי על כך ביוקר – צלקת לכל ימי חיי ועדיין יש שיערות.

כמובן שאפילציה באוזניים עדיפה על פני גילוח ושעווה או משחה להסרת שיער אך אם אתם שואלים אותי לייזר עדיף, אז לפי מה שאתם רואים האלטרנטיבה היא לייזר.